Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnek Ausztriaba elkezdeni...

Szeretnek Ausztriaba elkezdeni dolgozni futarkent, rengeteg hirdetest lattam allashirdetesnel hogy sokan azt irnak nyelvtudas nelkul is varjak a jelentkezoket?

Figyelt kérdés
Megeri jelentkezni szinte 0 nyelvtudas nelkul? Jo azert az ilyen koszones meg ezek mennek nemetul de tobb nem igen, angolt viszont tarsalgasi szinten beszelem.

2018. júl. 19. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokat bicikliztem Ausztriában és azt tapasztaltam mindenütt hogy jól beszél mindegyik angolul. Tehát nem lenne gondod a nyelvtudással, a minimálisan szükséges német meg úgyis rád ragadna automatikusan.
2018. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
HMM . Haver 6 éve él kint Tirolban ,UPS-t most hagyta ott , előtte 3at lenyomott Stuttgartban a német postánál futárként . Össze se lehet hasonlítani őket . Posta tempós de korrekt előre szól ha túlóra van rugalmasak és egyszer járt plusz jutalom egy évben . UPS idióta kapkodós a sofőrök jönnek mennek a főnökök állandóan lesnek GPSen felhívnak mikor merre jársz és a csomagot ha nem vették át 2. kísérletre a küszöbre le kell tenni . A pakkok mindenhol biztosítottak és eltűnésük a parkoló bírság stb automatikusan a futár fizetéséből kerül levonásra . Alaposan járd körbe a témát .
2018. júl. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!