Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Balatonfenyvesen voltam és...

Balatonfenyvesen voltam és sok parkoló kocsi előtt, meg mögött is 1,5 literes teli asvanyvizes flakonok voltak, (de masutt is láttam már) ez mi célt szolgál?

Figyelt kérdés
2018. júl. 19. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában éjszakára teszik ki ezeket a palackokat. A cél az, hogy az autóra ne másszanak fel pl. macskák, nyestek, görények, stb.
2018. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ezek a flakonok nappal is ott voltak. de ha ezért vannak kint, nem értem ez miert vagy hogy tartaná őket távol az autótòl?
2018. júl. 19. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert baktat a macska, keres egy frissen mosott kocsit, amit össze bírna járkálni a homokos lábaival... meglátja, hogy ott egy flakon ásványwasser... de mivel neki nem telik szembefordoluló hüvelykujjakra, így csak ott szerencsétlekkedik... a végére annyira felhúzza magát agyilag, hogy el is felejti a kocsit.
2018. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!