Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Homokfúvó pisztolyba milyen...

Homokfúvó pisztolyba milyen homokot ajánlotok? A sárga homok, másnéven a malterba való homok megfelelhet ha tiszta és száraz?

Figyelt kérdés
2018. júl. 19. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

az pont nem jó. már nem emlékszem pontosan, de valami solymári mosott homok a megfelelő..ez kicsit nagyobb szemű, és éles a széle..ez mindent visz..


nem nagy durranás, nem kerül egy vagyonba, csak meg kell találni...van néhány építőanyag-telepen..nézz körül, megfogod, morzsolgatod, és talász...


érdemes kutakodni, mert a sima falazóhabarcsba való az nem jó...nem éles a széle.


egy idősebb kőműves többet tudna segíteni...

2018. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hmmm,pont nem jó,pedig itt nálam csak az van mindenhol. Majd nézelődöm,valamit csak találok és nem egy vagyonért.Tengeri homok az biztos jó lenne,de hol van nálunk tenger?Lőtt medvének érzem most magam.

Ment a zöld pacsi.

2018. júl. 20. 10:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma kipróbáltam és működik.Durvább felületen marozsi homokot használtam,a finom útó munkához a sárga homokot.Otthoni barkács munkáhóz tökéletes.Kicsit lassú de hát otthoni munkánál nem kell maratont futni.Rozsdás vasnál próbáltam ki elöször és hamar újjá varázsolta.
2018. júl. 20. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!