Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek a lány-fiu barátságban...

Hisztek a lány-fiu barátságban? Miért hiszik azt az emberek, ha van egy fiú haverja biztos együtt vannak?

Figyelt kérdés

#fiú #létezik #lány #barátság #Nem csak melegek
2018. júl. 19. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen . Hiszek. 19F vagyok . Most van egy olyan lány aki fiú lány barátság van nekem. Még nem találkoztam a lánnyal. De mi lesz ha ő akar kapcsolatot mert a csávója letojja majdnem. Én meg neü vagYok a pénzes, gazdag túl bunkó komplikált komoly ember. Ennyi
2018. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek mert van ilyen! Az emberek mindent túl komplikálnak! Nekem voltak lány barátaim tök jól elvoltam Velük! Nem mondom hogy nem eshet meg hogy az egyik fél többet érez...szóval szerintem létezik én hiszek benne!
2018. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én hiszek benne, bár azért sokszor megesik, hogy egyik "fel"(vagy mindkettő) többet akar barátságnál. Akik nem hisznek benne, azok nyilván éppen ezért.
2018. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek benne én is. :D általánosban például elég jól kijöttem a srácokkal, egyiknek se volt barátnője, nekem sem volt barátom, de nem is gondoltunk ilyenre. A középsuli picit másabb, de nagyjából ugyanez. 😊
2018. júl. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Én tapasztalatból nem hiszek benne.

Haveri kapcsolat talán van, de igazi mély barátság nem. Lehetetlen ilyen helyzetben hogy valamelyik fél ne érezzen többet. Hiszen benne bízol a legjobban, vele töltöd a mindennapjaid stb.

2018. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!