Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismertek hasonló animéket,...

Ismertek hasonló animéket, mint az Angel Beats?

Figyelt kérdés

Nagyon rég láttam először, azóta már sokszor végignéztem, de már kicsit kezdem unni, hogy szinte kívülről tudom, hogy mi fog történni, mit fognak mondani😅. Hihetetlenül imádom, mindig sírtam a végén.


Szóval ilyen animéket keresek. Sok helyen keresgéltem hasonlókat, de olyan igazán hasonlót még nem találtam...


Írhattok olyat is, amiben a sztori olyasmi, mint az Angel Beats-ben, de olyat is, amit "feeling"-ben találtatok hasonlónak, de a rajzolása is nagyon tetszett, szóval akár ilyen szempontból hasonlót is írhattok.


Előre is köszi a válaszokat!^^



2018. júl. 20. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Charlotte
2018. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már láttam, de köszi szépen!

Szívesen várok további válaszokat! ^^

2018. júl. 20. 16:26
 3/4 anonim válasza:
Talán az animálásban hasonló az Angels Feather vagy a Nagi no Asukara
2018. júl. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Nagi no Asukara-t már láttam, de az Angel's Feather-t nem. Nagyon szépen köszönöm a választ!
2018. júl. 22. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!