Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki lehet kapcsolni valahol a...

Ki lehet kapcsolni valahol a privát üzeneteket?

Figyelt kérdés

Igazából azért vagyok ezen az oldalon,hogy kérdést tegyek fel,de elég sokszor utánna írkálnak privátba. Ami van ,hogy jó,de nem mindíg.

Volt olyan akivel jól elbeszéltem,de olyan is,hogy utánna találkozni akart..ami lehet baráti,oké..de nem innen.

Ez egy anonim oldal,én ezért nem is szeretnék nagyon innen szerezni haverokat.( a mocskos üzenetek a másik fele de arra ink nem is válaszolok).

Szóval el tudok itt beszélni egy két emberrel,de igazából,ha akár a magánnyal kapcsolatos kérdést írok,az akkor se rejtett üzenet. Nem azzal van a baj ha rámírnak és beszzélünk,de csomószor az van ,hogy találkozni akarnak..olyankor inkább már nem merek írni,mert azért nem tudom ki a másik ember.. Lehet itt igy jó fej, de azért na..akárki lehet.

Ugyhogy inkább ha lehet akkor hol tudom itt letíltani a privát üziket ,mert akkor ez megszűnik.


2018. júl. 23. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet kikapcsolni, csak tiltani az első üzenet fogadása után a felhasználót (a megnyitott levélben lévő gombbal).

Állandó probléma a privátban való zaklatás, ajánlkozás, intim tartalmak kéretlen küldése, kérése, reklámszabályok kijátszása, de nem csinál semmit az üzemeltető vele, úgyhogy azzal tudsz élni ami van: tiltod a felhasználót egyesével mindig. Ha 20 kamu fiókról ír rád, akkor hússzor kell letiltanod, ha százról akkor százszor.

2018. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oh értem akkor max az lesz.

Néha írnak rendesek is,csak azt nem szeretem amikor már elkéri a fb nevem,meg találkozni akar.okéé lehet csak barátkozik de na. Nekem nehezemre esik ilyen oldalon barátkozni

2018. júl. 23. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon eleve tilos a barátkozás és társkeresés, így direkt ilyen kérdéseket vagy kommenteket nem lehet kiírni. Nem véletlenül tiltott, nagyon könnyen vissza lehet élni azzal hogy anonim az oldal és bármit állíthatsz magadról hogy másoktól személyes adatot, esetleg intim tartalmat csalj ki és esetleg élj vissza velük.

Aki pedig kéretlenül ír rád ilyen körülmények között, sok esetben gyanús is, hogy miért ugrik rögtön és támad le mert ki merted írni hogy fiatal lány vagy. Ott azért gyanús a hátsó szándék.

2018. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehwt..egyszer pl kiírtam,csak annyit ,hogy azt stílustalannak tartják ha egy lány nagyon bő és fiús ruhákat hord?

Mert sokszor mondják,hogy ne öltözzek úgy mert stílustalan..meg emiatt beszólnak,és érdekelt ,hogy tényleg annak tartják,vagy szinplán csak szeretnek beszólni.

A lényeg,hogy egyből jöttek a jóó kis privátok. A megdu.glnálakontól kezdve a de jó lehetsz ig minden féle jött. Valaki írt ,hogy csak piszkálódnak,de nem mindig stílustalan.na vele egy darabig elbeszélgettem,de aztán már kezdte ,hogy nem e beszélünk fb meg talizunk.na ekkor..először probállom elterelni,hátha nem,de ha tovvábra is akar,már nem merek vissza írni..sokan panaszkodbak,hogy miért tünnek el idő után a beszédpartnerek. Szerintem ezért,mert nem itt szeretnének haverokat szerezni

2018. júl. 23. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!