Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más sem olvassa el a privát...

Más sem olvassa el a privát üzeneteket?

Figyelt kérdés
Én például anélkül törlöm, hogy beleolvasnék. :-)

2014. dec. 25. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Rendben
2014. dec. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A te dolgod.

Miért kell ezzel dicsekedned?

2014. dec. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én mindig elolvasom, mert mindig csak mocskolódó leveleket kapok és szórakoztat mások idegbetegsége. :)
2014. dec. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De elolvasom. Van bennem egy kis tisztelet a másik fél iránt. Ha már veszi a fáradtságot és ír nekem, akkor legalább annyit teszek, hogy elolvasom!
2014. dec. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én annyira elolvasom, hogy még válaszolok is rájuk. Valahogy engem így neveltek...
2014. dec. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne olvasnám el? Bizonyára van valami észrevétele a kérdésemmel, válaszommal kapcsolatban, és szeretné megvitatni..
2014. dec. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a privát üzeneteket, de azért elolvasom, hogy ki mit akar, ha értelmes az illető még válaszolok is egyszer, de túlzásba nem viszem a dolgot. :D Nem tudom engem milyen fából faragtak, de én fiú létemre nem szeretem ha egy lány privát üzenetbe kezdeményez beszélgetést, nem tetszik nekem a legtöbb lány stílusa Általában semmi kedvem nincs válaszolni a privát üzenetekre, kár, hogy nincs olyan opció, amivel az összes privátot ki lehet kapcsolni. Én azért jövök fel közösségi oldalra, hogyha van valami mondadóm, akkor azt a nagyközönség is lássa, még akkor is, ha utólag esetleg rájövök, hogy balgaságot írtam. :)
2014. dec. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!