Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tudom törölni az eddig...

Ki tudom törölni az eddig feltett kérdéseimet úgy hogy én itt maradok az oldalon vagy ahhoz törölnöm kell a regisztrációmat is?

Figyelt kérdés
Azt szeretném ha senki sem láthatná az eddig feltett kérdéseimet
2018. júl. 23. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik eset sem lehetséges. Nem törölhetőek a kérdéseid, és a regisztrációd megszűnésével sem tűnnek el. Le van írva a GYIK és Szabályzat pontjaiban amit el kell(ett) volna olvasnod a szolgáltatás használat megkezdésével, hogy tudd mik a jogaid és mik a kötelességeid.
2018. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha törlöm magam már nem tudnak kommentelni a kérdéseimhez igaz?
2018. júl. 23. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
De bizony, hogy tudnak, mivel a kérdések nem tűnnek el, így kommentelni is lehet őket.
2018. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerettem volna ha eltűnnek a kérdéseim.Az egyik kérdésemmel ráadásul megbántottam valakit
2018. júl. 23. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha egy anonim oldalon olyanokat írsz, amiből a környezeted rád ismer, akkor eléggé meggondolatlan vagy.

Nem tudsz törölni kérdést, választ.

Ha látszana a neved, regisztráció végleges törlése csak annyit változtatna az oldalon, hogy a neved egy idő után eltűnik. Na meg nem tudsz azzal a regisztrációval belépni.


Ha most azt írom, hogy te egy *****, *****, *****, aki ***** stb. akkor jól megsértettelek.

Igaz?

Felhatalmazlak arra, hogy szerezd meg az adataimat (törvényes eszközökkel), s írd ki ide. Menni fog?

2018. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!