Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma leejtettem egy üveg körömla...

Ma leejtettem egy üveg körömlakkot ami összetört, és olyan lett a hajam. Bárhogyan kilehet szedni belőle, vagy biztosan le kell vágni?

Figyelt kérdés
A frufrum is körömlakkos lett😔

2018. júl. 24. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
A nagymamámnak volt egy régi csoda-receptje erre: forró ecetes olló.
2018. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk nehezen tudom elképzelni, hogy ha leejted, hogyan lesz olyan a hajad...
2018. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 raadasul a frufruja xDDD
2018. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szoval a sztori igy volt

Eppen guggoltam, mivel a macskamat simogattam, amikor meg felaltam bevertem a hatamat a konyves szekrenybe ahonnan leesett a koromlakk, eltort a teteje es szet froccsent az egesz nappaliban. Igy lett olyan a hajam. (Es a nappalipadlo)

2018. júl. 24. 23:49
 5/9 A kérdező kommentje:

+1. valaszolo

Hat szerintem is remenytelen

2018. júl. 25. 00:25
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Körömlakkot oldja az aceton. Különben a hajadra valóban csak az olló lenne megoldás, de előbb a körömlakk lemosót (acetont) próbáld ki. Lehet, hogy acetonmentes is lehozná, csak az acetonos gyorsabb, és el is párolog.

Utána felteszel valami tápláló hajpakolást, és a hajad sem károsodik. :)

2018. júl. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Végül mit csináltál vele?
2018. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A frufrumat sikerult ugy levagnom, hogy ne latszodjon, azokat a reszeket amiket meg nagyobb teruleten erintett, ritkito fesuvel sikerult koromlakk mentesitenem. Sok hajat vesztett sajnos, de meg mindig jobb mint hogy ha nullas geppel le kellett volna levagni.
2018. júl. 26. 01:59
 9/9 A kérdező kommentje:
De a nappalit ujra kell parkettazni 🤦‍♀️😂
2018. júl. 26. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!