Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S, szerintetek mit tegyek?

S. O. S, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már hosszú ideje nem jön össze egy fiúval sem, most pedig találtam egy helyes pasit akinek én is bejövök, de az a gond, hogy el kel neki utazni egy évre...így nem is tervez velem semmi komolyat, néha néha mondja, hogy ha hazajön, akkor ez meg az meg amaz lesz, de nem vagyok benne biztos, csak annyiban, hogy a távkapcsolat talán működne, legalább is egy darabig tuti. Szerintetek, hogy érjem el, hogy megszeressen míg távol van. Van esélye? ha igen mit tegyek? L 19

2018. júl. 24. 17:35
 1/1 anonim válasza:
Nem túl sok esély van rá. A távkapcsolatok általában nem működnek, főleg ha előtte a fiú nem kötelezte el magát melletted. Most gondolj bele: egy lány a skype-ról vagy egy a valóságban is látható, megölelhető lány? Mert hogy kinn is fog találni valakit az tuti! Szerintem pasizz te is, aztán ha hazajon es egyikotoknek sincs senkije, ujra megprobalhatjatok. Thats it! Es kevesebb szenvedessel meguszod
2018. júl. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!