Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok ti bírjátok a borostát?

Lányok ti bírjátok a borostát?

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy eldöntendő szubjektív kérdésből mit akarsz megtudni? Ha valaki azt írja hogy igen, akkor meghagyod, vagy ha azt írja hogy nem akkor levágod? És ha mindkettőt írják? És ha egyiket sem? Egyáltalán mit számít egy vadidegen idedobott válasza? Nem egyformák az emberek, az ízlésük sem az.
2018. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy számodra és más idegen számára is, hogy én mit szeretek, de azért leírom. Nekem nagyon bejön a borostás arc (a szakáll már nem).
2018. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. A sima arc tetszik a legjobban.
2018. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"...Ha valaki azt írja hogy igen, akkor meghagyod, vagy ha azt írja hogy nem akkor levágod? És ha mindkettőt írják?..."



[link]

2018. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

A kérdés valóban szubjektív, és ahány lány, annyi válasz lehetséges.

Én speciel némi borostát szexisnek találok, de ha intimebb dolgokról van szó, akkor csak a sima arc jön be. Semmilyen arcszőrzetet nem kedvelek. :)

2018. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én személy szerint nem kedvelem inkább legyen sima arc,de van akinek bejön a borosta
2018. júl. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!