Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemreg vettem egy szett...

Nemreg vettem egy szett alufelni garniturat nyari gumikkal, nem azt kaptam amit hirdetett, bebuktam vagy van esely?

Figyelt kérdés
Par napja vettem oket, lebeszeltuk, leirta hogy picit oreg, de teljesen jo gumikkal adja, melyek elmennek meg 1 2 evszakot. Rendben, en is hulye voltam, nem neztem meg, nem gondoltam volna hogy at fog verni. Szemelyesen atvettem oket, majd itthon dobbentem ra, hogy a hatsok 17!eves gumik, az elsok pedig 10,az egyik szalszakadasos. Valahogy torvenyesen visszakaphato lenne a penzem, vagy tehetek erte valamit hogy legalabb a gumik arat fizesse, vagy ez bukott ugy?

2018. júl. 29. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal hogy személyesen vetted át, nem maradt esélyed. A személyes átvétel azt jelenti, hogy meggyőzödtél az állapotukról és Neked megfelelt az áru. Esetleg a szálszakadásba lehetne belekötni jogilag, de egy 10 vagy 17 éves guminál az is értelmetlen.
2018. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ertem, akkor megtanultam a lecket, meg a legkorrektebbnem tuno emberben sem bizhatok :D
2018. júl. 30. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!