Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régebben töroltem az instagram...

Régebben töroltem az instagram fiókomat de most újra regisztráltam. Hogyan tudnám visszaszerezni a volt követőimet?

Figyelt kérdés

Körübelül 3 hónapja töröltem az instagram fiókomat hogy leszokjak egy kicsit a mindennapi instagramozásról ami nagyon jól sikerült. Most azonban 2 hete vissza regisztráltam és szóltam is pár barátomnak hogy újra van instám és páran be is követtek. Mielőtt letöröltem olyan 340 követőm volt (mind ismertek, nem follow for follow) és most 2 hét után még csak 50. Nincs esetleg valami jó tippetek vagy ötletetek hogy hogyan szerezzem vissza az elveszett követőimet?


A válaszokat előre is köszönöm!:)



2018. júl. 29. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szólj a maradéknak is
2018. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nagyon sehogy
2018. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!