Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Wish webáruház mennyire...

A Wish webáruház mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Nagyon sok szép és jó dolgot lehet ott venni de gyanúsan olcsón.

2018. júl. 30. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Mert közvetlen kínából szállítanak és csak az jó a ruhák esetében amik drágábbak és részletes méretleírásuk van azok tényleg jók. Egyébként apró dolgokat nyugodtan rendelhetsz mert tényleg azt kapod meg amit ígérnek, de javaslom hogy figyelj arra hogy az eladónak milyen az értékelése ha 90% felett van akkor nincs baj, de ha 90% alatt akkor lehetnek gondok, én például olyan eladótól is rendeltem valamit aminek még 80% sem volt az értékelése és ennek ellenére 3 hét alatt megkaptam a terméket és használatban is van.

Akárhány dolgot rendeltem a Wishen egyedül egyetlen egy olyan dolog van ami a mai napig már lassan 1 éve nem érkezett meg. De amint lejárt a szállítási határidő2 napra rá jeleztem feléjük hogy nem jött meg, ők kértek 1 hét türelmet amit ki is vártam, és ismét jeleztem, aztán visszautalták a teljes vételárat és a szállítási költséget.

A barátnőm több terméket nem kapott meg, és mindig visszakapta az árát ez ha jól emlékszem 6 termék volt amiből 4 végül megérkezett 1 hónapra rá, írt nekik és azt válaszolták hogy tartsa meg, tekintse ajándéknak.


Megbízható, csak arra kell odafigyelni hogy mit írnak egy adott termékről és mennyire részletesen, mert ott szoktak becsapások lenni. Sok mindent csak tasakban küldenek doboz nélkül ezért is lehet olcsóbb. A drága 1500-2000 Ftnál értékesebb dolgokat jobban becsomagolják és elsőbbségivel küldik aminek drága a postadíja nyilván de azok viszont 2 maximum 3 hét alatt odaérkeznek az ígért másfél hónapon belül és hibátlanul, legalább is én így jártam.


Dióhéjban korrektek, csak nagyon oda kell figyelni a részletekre.

2018. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

"Megbízható <> szoktak becsapások lenni" - ettől pont nem megbízható. Az oldalon lévő árak kamuk (nem létező 80-90%-kal nagyobb árról való kamu leárazások), a termékleírások megtévesztőek, a találati listában lévő árak megtévesztőek.


A gyanúsan olcsó példáján is az látszik, hogy ha egy termék 2 ezer forint körüli, akkor 500 forintot ér, van rajta 1500 forint haszon, és az oldal kiírja hogy 25 ezer forintról lett leárazva. Ez egyértelműen átverés, és pszichológiai trükk hogy elhidd a nagy akciót és meg akard venni mert azt hiszed hogy hatalmas kedvezményt fogtál ki. Erre még ráerősítenek a visszaszámláló órákkal, amik mindig újraindulnak, tehát nincs tétje az akciónak.

2018. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
en kb. egy eve minden honapban rendelek 3-4dolgot. ekszer, telefontok, uvegfolia, fulhallgato, ruha, ilyesmik. nekem soha sem tert meg el semmiben sem a megkapott dolog az oldalon talalhato kepek kozt.
2018. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is többször rendeltem már onnan. Teljesen megbízható. Most épp egy ebook tokot várok.
2018. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!