Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Múlt héten megyek a sparba befelé és becsipogtam. A biztonsági őr azt mondta menjek megegyszer at. Akkor nem csipogtan. Újra befelé pedig megint becsipogott. Akkor előtte vettem egy üzletben egy arcmaszkot gondoltam az lehetett. De nem. Tegnap egy másik táskával egy másik üzletben újra becsipogtam. Már atneztem az egész táskám kivagtam mindenből a címkét, de nem talátam olyan ami csipoghatott volna. Miért lehet ez? Mit lehet tenni hogy többször ne forduljon elő mert nagyon kellemetlen! A válszokat előre is köszönöm!
2018. júl. 31. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Basszus...ilyen nekem is volt, majdnem egész télen csipogtam minden fele, és egy kedves eladó megkért hogy vigyem oda a kabátomat, megnézi. Kiderült, hogy egy bevarrt fémszálas csipogó még ott volt. Ha bemész, érdemes egy biztonsági őrt megkérdezni, néha ők oldják meg.


Amúgy bármi lehet, cipő, kabát, táska, nálam a tonhalra is volt példa.

2018. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bankkártyák, meg mindenféle leolvasható kártyák szoktak sokszor becsipogni. Amikor egy ruhaboltban dolgoztam sok vevő becsipogott mikor bejött ès kiderült, hogy a bankkártyától van.
2018. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat! Nincsen bankkártyám a ruháimat atneztem, mert én is arra gyanakodtam először a táskámból is kivagtam a címkét. Esetleg a kulcsomra gyanakszom még, mert nekünk a kapu ilyen elektronikus megoldással nyitodik, tehát ahhoz hogy kinyissam meg kell nyomni egy gombot. Erre gyanakodtam meg.
2018. júl. 31. 21:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!