Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan kerdesem lenne hogy...

Olyan kerdesem lenne hogy magyarorszagon koroznek penzbirsag miatt, viszont Angliaban elek es nincs semmifele okmanyom, ha londonban kernek idopontot utlevelhez, azt kiallitana a belugyminiszterium? Vagy akar orizetben is vehetnek?

Figyelt kérdés

2018. júl. 31. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Bizony, remélem le is csuknak. Gerinctelen féreg.
2018. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom segitseged, megnyugtatlak nem fognak :D egyebkeny azt sem tudod miert van penzbirsagom "tipikus paraszt"
2018. júl. 31. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem véletlen van az a bírság...

Csatlakozom az előttem szólóhoz, remelem minél hamarabb az igazságszolgáltatás kezére jutsz.

2018. aug. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mint mondtam penzbirsag tehat nem lopas sem hasonlo :) egyszeruen ittas vezetesem volt es karamboloztam, mivel kulfoldon elek igy vissza is utaztam viszont tortent egy balesetem konkretan jarokeptelen vagyok mar x honapja jobb labam majdnem elveszitesenek koszonhetoen nem tudtam torleszteni. :) de koszonom hogy lecsukatnatok egy femkerettel a labamon.
2018. aug. 4. 01:44
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Karma. Ez jár ittas vezetésért, ezután (remélhetőleg nem vezetsz többet) majd nem okozol karambolt.

És igen, simán lecsuknálak a pcsába. Gerinctelen senki vagy, részegen kocsival.

És még sajnáljuk is?!

2018. aug. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Szóval részegen vezetsz, balesetet okozol, a bírságot sem fizeted be, majd amikor már komoly úgy lesz belőle még sumákolsz is? És ezek után még magadat sajnáltatod?

Remélem mész a hűvösre hosszú időre, nem vagy a társadalomba való!

2018. aug. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Okmány nélkül nem lehet útlevelet kérni. Valahogy igazolni kell magad a kérelemhez. Ha nincs magyar személyid, akkor angollal. És a megadott adatoknak utánanéznek Mo-on.

Szerintem őrizetbe más országban a magyarok nem tudnak venni, csak megkérik az angolokat, ha olyan súlyos. De ha tényleg csak pénzbírság, akkor nem hiszem, hogy érdemes lenne.

Én megmondanám önként, és legyen, ami lesz. Úgyis kiderül előbb-utóbb, nem?

2018. aug. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!