Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A közösség miért ennyire...

A közösség miért ennyire lekezelő? Tisztelet a kivételnek természetesen!

Figyelt kérdés

Tegyük fel TE! Megnézel egy kérdést ahol a kérdezőnek komoly problémái vannak és ezt leírja a világhálóra ahol több ember is látja tegyül fel ennyire tanácstalan.

Elír egy két szót és ebbe az apróságba belekötnek és néhol már megalázzák de ahol minden 2 szó hibás azt nem mert nekik ez már eltürhető biztos sietett vagy valami.

És akkor vannak azok a csodabogarak akik odaírják: ne sírj,tudlak sajnálni és az önbizalmát rombolják a kérdezőnek. Az ilyen embereknek ki a céljuk? Szerintem szánalmas főleg azoktól akik önmagukat tökéletesnek tartják(ilyen is van èpp elég). Persze elismerem van néha a kérdezővel is probléma nèha de ahol nincs ott is generálnak az ilyen emberek.

Illetve az is zavar engem hogy miért nem gondolnak bele abba hogy ha valakinek xy problémája van és azelött egy hèttel volt egy hasonló xy problèmával "rendelkező" ember akkor miért hiszik azt hogy a kettő ugyan az és "hát biztos unatkozik én most kiosztom". Engem leginkább a helyesírás huszárok zavarnak. Ti hogy vagytok vele?

U.I: Ejtettem pár hibát nyugottan javítsatok ki hogy legyen élő pèlda is ;)



2018. aug. 1. 00:54
 1/3 A kérdező kommentje:
A "tudlak sajnálni" kommentet szarkaztikus értelemben értettem
2018. aug. 1. 00:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a közösseg lekezelő, csak egyes tagjai, bár nincsenek kevesen.
2018. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amugy meg az ok, sokfele lehet: 1.Van akit tenyleg a helyesírási hibak (bőszítenek"), 2. Kamunak tartja a kerdést 3. Sivar az elete es ez jelenti számára a "szórakozást" 4. Frusztralt, mert sz*r napja volt(lecseszte a főnöke, összeveszett valakivel, stb.) és itt vezeti le a feszültséget. Valószínűleg a sor meg folytatható.
2018. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!