Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni rasztával,...

Mit lehet csinálni rasztával, ha betetvesedik?

Figyelt kérdés
Van olyan, akinek van tapasztalata evvel kapcsolatban? Ez az egyik legnagyobb visszatartó erő nekem, akkor is, ha furán hangzik, mert így, simán még csak-csak ki lehet irtani őket valahogy (spray+sampon+fésülés, sajna tapasztalat) de ha rasztám lesz, és egyszer csak észreveszem, fogalmam nincs, hogy mit csinálnék. elég gyakran járok azért olyan helyre, ahol esélyes a tetű. Segítsetek, tényleg fontos kérdés ez nekem!!!

2018. aug. 1. 14:46
 1/2 anonim válasza:
Szerintem maga hagyni sem kellene hogy betetvesedj,ha olyan helyekre jársz előzd meg és használj tetűirtó szeszt és belesem megy,+a már rasztás hajra is tehetö mert a fejbörre kell nem a hajra.
2018. aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Keresztes Bence ***** válasza:
Ha tetves lesz akkor-->tarkopasz
2018. aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!