Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Indító nemzetközi feldolgozó...

Indító nemzetközi feldolgozó központba érkezett / Item in office of exchange?

Figyelt kérdés

bo egy honapja Ebayrol rendeltem egy termeket, es vamoltatni kellett, bekuldtem a dokumentumokat, es ugynezki hogy vegeztek a vamoltatassal es lassan erkezik a csomag, de azt szeretnem kerdezni hogy a fenti resz mit jelent? olvastam olyat hogy visszakuldik a feladonak meg ilyesmi


itt van a teljes kuldemenynaplo:

Célországban feldolgozva / Processed in the destination country

2018.07.02. | 09:22


Küldemény kiválasztása hatósági eljárásra, postai árubejelentés / Under postal customs procedure

2018.07.09. | 14:40


Címzettől beérkezett dokumentumok postai feldolgozása / Processing customs documents

2018.07.17. | 10:44


Hatósági eljárás kezdeményezése

2018.07.27. | 07:42


Küldés a kézbesítő postára / Postal forwarding resumed

2018.07.31. | 12:10


Indító nemzetközi feldolgozó központba érkezett / Item in office of exchange

2018.08.01. | 19:23



2018. aug. 1. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem lehet a visszaküldés, mert az esetleges sikertelen kézbesítés után 10 napra félrerakják a postán, mielőtt visszaküldik. A te esetedben viszont 1 nap telt el a két utolsó esemény között, tehát jelenleg "úton" van hozzád a csomag.
2018. aug. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oksa koszi :)

Van ra esely hogy holnap jojjon a csomag?

2018. aug. 2. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!