Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi eséllyel találok...

Mennyi eséllyel találok munkát Angliába így?

Figyelt kérdés
Annyira utálom ezt az országot hogy szívem szerint felülnék egy repülőre ahogy elnéztem 20.000 forint a jegy. Középfokú angol nyelvtudással találnék magamnak munkát? Nagyon jó lenne eltűnni és soha vissza nem jönni.
2018. aug. 2. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínűleg találnál magadnak munkát.


Nem tudom megérteni, hogy miért utálja valaki Magyarországot.


Amit leírsz az annak a tipikus esete, amikor otthon minden szr ellenben külföldön kolbászból van a kerítés. Na az ilyen szoktak 2 hét után visszamenni.

2018. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, én tényleg elhúzni akarok. Minden és mindenki elől egyedül. És szépen dolgozni egy nyugodt csendes életet teremtve. Távol attól ami körülvesz. Az se baj ha hétről hétre élek csak ne itt.
2018. aug. 2. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Most valami miatt fel vagy indulva, és emiatt légvárakat építesz. Egyrészt a problémák nagy része elől nem lehet elfutni, másrészt a külföldi élet bizonyos szempontok szerint tényleg lehet nyugodtabb, bizonyos szempontok szerint meg sokkal stresszesebb. Jellemzően azok hiszik azt, hogy "majd csendesen dolgozok egy nyugodt életet teremtve" akik még sosem melóztak külföldön.


Ha tényleg ennyire nem tetszik akkor az a kérdés, hogy mire vársz?


Bár szerintem inkább higgadj le. Bónusz tanács: sose szrj a saját fészkedbe. Sehol sem szeretik azt, aki állandóan nyíg, meg szidja a saját országát.

2018. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Legalább nem azok az emberek vennének körül mint most. Megelégszem egy olyan fizetéssel ami kajára számlákra elég de csend meg nyugalom az legyen bármi áron.
2018. aug. 2. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!