Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedves fórumozók az a kérddése...

Ptttt kérdése:

Kedves fórumozók az a kérddésem, hogy létrehoztak a képemmel és nevemmel egy hamis Facebook profilt. Adnátok tanácsot azzal kapcsolatban hogy hogyan tegyem meg a feljelentést hogy a legnagyobb eséllyel legyen sikeres?

Figyelt kérdés
Ha feljelentem azt a rendőrségen el tudom érni hogy törölje a Facebook? A profil egyébként nem tudtam töröltetni a Facebookkal.

2018. jún. 3. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtad töröltetni? Jelentésnél a hamis fiókra kell kattintani, és kérd meg rá az ismerőseidet is. Nehogy már ne töröljék, amikor nekem volt ilyen, perceken belül törölték. Rendőrségen ne is égesd magad ilyesmivel, kiröhögnek.
2018. jún. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam a Facebookon amit te írtál, de sehogy sem sikerült töröltetnem, több ismerősömnek írtam ők is feljelentették de nem lett hatása.
2018. jún. 8. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!