Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez a telefonszám?

Mi ez a telefonszám?

Figyelt kérdés

+36 1 327 8051

Sosem szoktam felvenni olyat, amit nem ismerek, ezért is nem veszem fel, nem kellenek az ilyen kommentek, köszi :D

Csak tudni szeretném, hogy kié, mié a szám.



2018. aug. 3. 12:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Napok óta hívogat
2018. aug. 3. 12:36
 2/9 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? Megharap? Beleszólsz, hogy tessék, valszeg el akarnak adni valamit. Biztosítást vagy lézeres puncivakarót. Megmondod, köszi, nem és leteszed. Ennyi az egész és nem fogsz bután meghalni.
2018. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valószínüleg csak rád akarnak sózni valamit.

Ahogy az előző Válaszoló is írta, vedd fel aztán max.lerakod

2018. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
A telefonszám Vaslakatos Malvinné nevén van, aki az 1977-es Karlovy Vary-i traktorfesztivál szépségversenyét megnyerte.
2018. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Latom nem volt eleg vilagos, hogy nem akarok ilyen valaszokat, de koszi, ertelmesek vagytok :)
2018. aug. 3. 15:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy barmilyen ceg szama lehet, akik rad akarnak sózni valamit( termeket, biztosítast, stb.,stb.).
2018. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyebkent ennel konkrétabb válaszban csak akkor remenykedhetsz, ha valaki olyan is olvassa ezt a kerdést, akit szinten hivtak. Illetve még akkor sincs sok esélyed, hiszen miert emlekezne valaki egy ilyen telefonszamra, hacsak nem all vele rendszeres kapcsolatban? Szóval, ne nagyon reménykedj...
2018. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 7es válaszolónak igaza van! Ennél konkrétabban nem lehet segíteni. Mivel engem még nem hívott ez a szám ezért nem tudom megmondani hogy mi ez a szám
2018. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

EF nyelviskola

Tegnap regisztraltam naluk es ma mar hivtak is. Nem vettem fel, ezert kuldtek egy emailt, hogy telefonon kerestek, de mivel ott nem ertek el igy emailen erdeklodnek felolem... Senki mas nem hivott azota, hogy regisztraltam, szoval innen gondolom, hogy ok azok

2019. ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!