Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átutaltam a pénzt, az illető...

Átutaltam a pénzt, az illető azóta nem jelentkezik. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az illetőtől 45ezer forint értékben vásároltam, el is utaltam a pénzt és azóta nem jelentkezik. (tegnap delután történt ez az incidens)

Mit tehetnék?

Mivel eleggé sok pénznek tartom azt a 45ezret, ezért már elkezdtem aggódni. Ha holnap reggelig nem jelentkezik nevelőapám beszél az egyik rendőr ismerősével.

Várjuk még egy kicsit, vagy most lépjünk?



2018. aug. 3. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Késő bánat. Ez volt a tanlópénzed. Előre nem szabad fizetni.
2018. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát igen, egy hatalmas nagy tanulópénz. De viszont sokszor rendelek így, és akkor mindig minden rendben megy.

Azt hiszem ezt alaposan megszívtam. :/

2018. aug. 3. 21:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Hol rendeltél? Ha valamilyen "eladós" oldalon ebay, amazon akkor nem kell izgulnod.
2018. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy facebook-os "adok-veszek" csoportban láttam egy posztot, onnan rendeltem.
2018. aug. 3. 21:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Az eladó facebook profilját be tudod ide tenni?
2018. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Betudnám, de nem szeretném kitenni. Privátban esetleg elküldhetem
2018. aug. 3. 21:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Mit beszéltél meg az eladóval?
2018. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért várj még pár napot. 1 nap után még ne hívd rá a rendőröket.😊 Ha hétfőig nem jelentkezik akkor ott a link, ilketve az utalásról is a bizonyíték.
2018. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az eladóval annyit beszélgettem, hogy az árult termék milyen állapotban van, tud-e postázni, elkértem a számlaszámát, ő elkérte a telefonszámom és a címem. Utoljára azt írta, hogy ha megkapja a pénzt feladja a termeket és ír. Azóta semmi.
2018. aug. 3. 21:21
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, én sem szeretném egy nap után rávágni az ajtót, de a szüleim már elkezdtek aggódni. Mondjuk megértem őket elég furcsa, hogy utalás után eltűnik az illető. Bízom bemne, hogy mihamarabb válaszolni fog.
2018. aug. 3. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!