Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy énektanárhoz jelentkezi...

Ha egy énektanárhoz jelentkezik egy tehetségtelen ember, akkor elküldi, vagy elvállalja, mert fizet az illető?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, hogy ha nincs hangom, és teszem azt elmegyek egy énektanárhoz, akkor neki kötelessége megmondani, hogy nincs hangom? És mi van, ha megmondja, de én ragaszkodom hozzá, hogy oda akarok járni? Végül is jogom az van hozzá, főleg ha fizetek.


Nem akarok énektanárhoz járni, csak a tehetségkutató műsorok ihlették a kérdést, ahol sok rossz énekes hivatkozik énektanárra.


2016. aug. 25. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én énektanárom megmondja,ha valakinek szar "hangja van".

Tudod neki pedig joga van ahhoz,hogy ne kelljen elviselni valakit egy órán át.

2016. aug. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hangja mindenkinek van, megtanulni mindenki meg tudja ugyanazt, max ha szar hangja van akkor rosszul hangzik majd. A tehetségkutatókba meg olyan emberek is jelentkeznek akik vagy 2 hétig jártak tanárhoz... na az édes kevés.
2016. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Igen, persze, joga van nem elviselni. csak kíváncsi vagyok, hogy vannak-e énektanárok, akik tényleg hitegetik az embert. Vagy ezek az emberek csak szimplán nem értik, amit mondanak nekik?
2016. aug. 25. 23:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez fura. Szerintem senkinek sincs rossz hangja csak mindenki máshogy képzi őket,vagy jól vagy rosszul.
2016. aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Am az x-faktor az olyan h az eloszor olyanok mennek oda akiket hivtak valahonnan,vagy mar hallottak enekelni. De amit Te a tv-ben latsz oda ezeket az embereket mar vissza hivtak. Emellett ilyenkor meghirdetett valogatasok vannak es a sok marha akin mindenki rohog arra mennek el. Szoval ok a tv-ben csak azert vannak,hogy legyen kin rohogni. Raadasul a legszebb az egeszben az,hogy olyanok kerulnek a 16-ba akik alakithatoak meg. Ezert van az,hogy van aki kiesik a taborban vagy a mentorhazban,pedig sokkal jobb hangja van,mint annak aki az elobe bekerult...

1-es voltam.:)

2016. aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de ettől még a magyarázata, hogy márpedig ő járt énektanárhoz, lehet éppen igaz. Nem feltétlen a magyar műsorokban csak. Meg nekem pl. énektanár volt az ofőm, és legnagyobb meglepetésünkre az egyik osztálytársunknak azt mondta, ne énekeljen a Ki mit tudon. Biztos jobban tudja, csak ezek szerint az is a dolguk, hogy szóljanak, nem?
2016. aug. 26. 00:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesem mas az iskolai enektanar,mint az aki tenylegesen az eneket tanitja.
2016. aug. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ő nem csak iskolai énektanár egyébként, színházban tanít éneklést, csak éppen eszembe jutott a példája. De oké, értem, amit mondasz.
2016. aug. 27. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!