Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha ki megyek külföldre tényleg...

Ha ki megyek külföldre tényleg sokat fogok keresni?

Figyelt kérdés
Azt mondják külföldön sokszoros a fizetés egy munkahelyen,meg arany élet van kint.Nekem is lehet majd sportkocsim,meg drága menő mobilom ha kint dolgozok,meg majd élhetek luxusban?Most is láttam a városban egy német rendszámos sport audit olyanom is lehet ha kint dolgozok?

2018. aug. 4. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Tényleg sokat fogsz keresni, de találni nem biztos.
2018. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos idő után természetesen. Azért pár hónapnyi kinti fizetésből sem tudsz megvenni például egy komolyabb sportautót. De az tény, hogy alaphangon számolhatsz kétszeres fizetéssel. (Amúgy meg itthon is lehet jó fizetése az embernek ha ért valamihez. Nekem a kezdő fizetésem villamosmérnökként nettó 280 ezer volt, 5 évvel ezelőtt. Most nettó 460 ezernél járok, de már kaptam kintről olyan ajánlatot ahol ennek a közel 3-szorosát keresném meg. Eszem ágában sincs kimenni, ennyi pénzből itthon is kellemesen elvagyok, plusz minden ideköt. Elfutni a problémák elől egyszerűbb, mint megoldani azokat...)
2018. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szántóvető ***** válasza:
attól függ.milyen területen kívánsz dolgozni?
2018. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

# 3


Például egy gyárban nem lehet sokat keresni?Mert ismerősömék mondták,hogy míg itthon a gyárban kiszúrják a szemüket 150EFt vel meg 12 óra 3 műszakkal,kint meg sokszorosát fizetik min 500EFt nek megfelelőt meg csak 8 óra munka meg szabadság meg királyság van.

2018. aug. 4. 12:19
 5/8 szántóvető ***** válasza:
havi 2e euróból futja luxusra ill sportkocsira mit gondolsz?egy menőnek számító teló nem drága így szóra sem érdemes(külföldön amúgy sem tudsz menőzni egy ilyen kacattal.)
2018. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

# 5


Szóval akkor full gazdag leszek ha kimegyek?

2018. aug. 4. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nagyon nem mindegy mit dolgozol. Ha jó szakmád van kereshetsz 800 ezret egy millát is. Akkor élhetsz jól. Decazbilyen gyári munkákból sokan megjöttek már. Csábító a 4-500 ezres fizetés ha egyáltalán az ötszáz megvan de nem igen. Azt mondják a bukta az egészben a szállás. Az ami nagyon drága és úgy hallottam Angliában a közlekedés is. Így e kettő már nagyon sok. Sok ismerősöm van akinek nem jött be anyagilag. És inkább hazajött. De van olyan ismerős aki ingyen vagy minimális pénzért jut szálláshoz. Ők persze jobban élnek. És van olyan rokonom aki autószerelőként van kinn tíz éve Németországban. Egy millát keres. Tavaj már házat is vett.
2018. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Így ránézésre semmihez sem értesz.

Akkor pedig kinn is rossz életed lesz.

TANULJ először!

2018. aug. 7. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!