Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Animátornak akarok tanulni,...

Animátornak akarok tanulni, milyen egyetemek vannak ahol ezt tanítják?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam azon, hogy mit is szeretnék csinálni. Szeretek rajzolni, szerkesztgetni. És az animáció is nagyon érdekel, és egyre jobban vonz ez a szak.

Tudnátok nekem olyan egyetemet írni/mondani. Ahol van ilyen képzés?:))



2018. aug. 4. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem írtál helyet, érdemes Budapestit választani (bár a külföldi lenne a legjobb...). Mo-n a MOME-t tartják a legerősebb egyetemnek, de szinte lehetetlen bekerülni és szerintem sokkal jobban felfújják a hírnevét, mint amit megérdemel. Nyilván úgy könnyű nagy sikereket elérni, ha csak akkor kerülsz be, ha már kiválóan érted a szakmát... De nekem elég szélsőséges véleményem van róla, úgyhogy nem kell mérvadónak venned. A munkáltatódat amúgy sem fogja érdekelni az iskolád, csak amit tudsz, tehát a suli meg a diploma nem szükséges ahhoz, hogy el tudj helyezkedni.


Én METU-n tanulom az animációt, ennek a sulinak a hátránya, hogy magánegyetem lévén nincs ösztöndíj alapszakokon (mesteren viszont igen).

2018. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :D Igen a Momeról sokat hallottam, meg hogy erős. De a Metu új, írhatok neked a sulival kapcsolatban, hogy hogy mennek ott a dolgok? Mármint a Metun ( ^^" )
2018. aug. 16. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!