Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FIÚK ti mit gondoltok a...

FIÚK ti mit gondoltok a mostani lányokról? Melyik lányokkal járnátok a visszafogott lányokkal vagy azokra akik egyáltalán nem foglalkoznak a visszafogottsággal vagy kiteszik magukat?

Figyelt kérdés

Szóval arra vagyok kíváncsi h akik festik magukat (nem azokra gondolok akik pl: egy szemhéjtust festenek magukra,hanem akik az egész arcukat kifestik.)? Mit gondoltok róluk?Meg azokra akik ilyen p×csa gatyát húznak fel?Ezekért a csajokért vagytok oda vagy inkább azokért akik nem teszik ki a s×ggüket és nem festik magukat?Meg mit gondoltok erről a p×csa gatyákról,meg a mostani lányokról?

Válaszokat köszönöm!! :D



2018. aug. 6. 17:58
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi a kérdésben azt akartam írni a visszafogott lányok után hogy: vagy azokal
2018. aug. 6. 18:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a téma eléggé érdekes egyébként attol függ hogy a fiu mit akar.

Ha egy srác persze csak 👌👈 akar egy lánnyal nyilván a π-csagatyás meg amit leirtál full sminkes lányokat keresi mert könnyebben kaphatóak mint az átlag lányok ,persze nem eltétlen a nadrágrol tudod ezt megállapitani senki ne értsen félre.


De ha a srácnak komolyabb tervei vannak nemhiszem hogy az ilyen lányokat keresi.

2018. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az "őszinte" válaszodat!:D
2018. aug. 6. 18:27
 4/4 Kardos Alexandraa válasza:
54%
Megoszló a vélemény. Egy érettebb srácnak nem feltétlen, hogy kint legyen mindene a lánynak, nem az alapján kezdi el érdekelni, legalábbis szerintem. Szoktam festeni magam, korrektor, szempillaspirál és a szemöldököm, bulikra nyilván több minden, de azt gondolom ezzel nincsen baj amíg nem esünk át a ló túloldalára a hétköznapokon. Sosem pakoltam ki semmim mégis tetszem srácoknak, ha mindent kipakolnék nyilván több kisfiú figyelne fel rám, de én ezeket a srácokat szeretném elkerülni:)
2018. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!