Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2018/Még mindig nincs kpop...

2018/Még mindig nincs kpop album vásárlásra bolt Magyarországon?

Figyelt kérdés

Szívesen megvásárolnám a kedvenceim albumát de nem tudom hogy hol van rá lehetőség.Legutoljára Ebayről rendeltem de hogy a szállítás néha az album árával egyezik meg az kicsit frusztráló:)

Halottam a Sakurazaka nevű boltról de nem tudom ott pontosan mit lehet kapni.Azt hiszem hogy árulnak pár régebbi albumot de nem tudok semmi konkrétat. A honlapjukon meg elég gagyi bögrék vannak csak ilyenek nem nagyon érdekelnek.



2018. aug. 6. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Miért nem nyitsz egy ilyen üzletet? Biztos nem lenne veszteséges, hiszen akár 5-6 vevő is lenne. Évente.
2018. aug. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ez hülyeség:) Nem is egy embert ismerek aki szívesen vásárolna albumokat. Kpop is egyre ismertebb szerintem lenne rá kereslet:D
2018. aug. 6. 19:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezért bátorkodtam ajánlani. Biztos nagyon sikeres lenne.
2018. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Face the Music nevű magyar oldalról rendeltem, de tapasztalatot még nem tudok mondani, mert az album nem jelent még meg.

Azonban ha valaki olvassa ezt a kommetet és fontolgat ilyesmit, akkor díjaznám ha belevágna és nyitna egy kpop-Korea üzletet. Lehet, hogy lehetne vele nyerni, főleg Pesten. Külföldiek is járnak oda és a rajongók között elterjedne a híre :) Albumok, rajongói cuccok (ruhák, kiegészítők...) és még sok minden más.

2018. aug. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én vennék tőled albumot szóval lenne 7 vásárlód is...Istenem egyes válaszoló..


Amúgy én Amazonról szoktam rendelni és nem olcsó a szállítás ott sem, de nem szokta elérni az album árának a felét és egész hamar meg is jön, egy csomószor még ajándékokat is raknak hozzá :D A sakurazakában meg rengeteg kitűző van nagyon jó minőségben, de ott többségben animés dolgokat árulnak

2018. aug. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

"szóval lenne 7 vásárlód is"

Nagyon komoly, ennyi emberből tényleg fent lehet tartani egy üzletet, állandó készlettel, bérleti díjjal, rezsivel, alkalmazottak, könyvelő, stb. megfizetésével.


Tényleg. Ti heten összehoznátok azt a rendszeres havi többszázezres bevételt, ami egy üzlet életben maradásához kell?


Gondolom, vennétek egy-egy cédét meg kitűzőt, meg még mit is? Bögrét. Bakker, tényleg, ebből fent lehet ám tartani egy boltot.

2018. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Irónia :')
2018. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű: Nem érné meg. Persze vannak kpopprek, de ebből kevesebben vesznek albumokat rendszeresen.

Másik ok: drága lenne. Nyilván cél a profit, az album árára ugyanúgy rámegy ugyanúgy a szállítás, + költség. Szóval ugyanott vagy mintha külföldről rendelted volna meg. Sound of Japanon lehet am venni, az magyar oldal, de kb ugyanott vagy pénzileg. Egy album am 5-7 ezer mindig. De van, hogy olcsóbban hozzá lehet jutni.

Én az enyéimet több helyről szereztem be.

Hivatalos oldalak közül a kpopmartot használom. Megbízható, gyors, de sok a pk. Így 6-7 ezer egy album. Ebayről is rendeltem, főpleg régebbi albumokat, ott 3000 valamennyiért is hozzájutottam egyhez. Ebbe a pk is benne volt, vagyis az ingyenes volt. De vettem 4000-5000-ért is onnan. Illetve facebook adok-veszek csoportokba szoktak olcsóbban árulni. Érdemes szétnézni ilyen helyeken.


Illetve kétszer kipróbáltam a GO-t azaz a csoportos rendelést. Az egyik így is 5-6000 körül volt, picit olcsóbban jöttem ki, meg azt kaptak kártyán akit kértem, illetve egy plusz fanmade képet. A másik is 6000 volt, de ajándékba kaptam még egy régebbi albumot (én választottam) így volt 6000 a kettő, + ajándék fanmade kártyák. Amazonról is rendeltem már, ott is vannak olcsóbbak.

Szóval több helyről is be lehet szerezni albumot. Ki lehet fogni olcsón is őket, de általában 5-6 vagy 7 krül mozog az áruk.

2018. aug. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Media Markt-ba már található BTS album
2019. jan. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én eddig Media Markt-ről rendeltem és soundofjapan-ról ami szintén magyar oldal.
2019. nov. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!