Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális, ha nem tudom, hogy...

Normális, ha nem tudom, hogy mi szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy most fogok érettségizni, de halvány fogalmam sincs, hogy mi szeretnék lenni. Nyelvi előkészítős suliba járok, tavaly előtt csináltam középszintű előrehozott érettségit német nyelvből (60%) és informatikából (96%). Mivel úgy éreztem, hogy az informatika jól ment, felvettem fakultációnak emelt szinten is. De nagyon elment tőle a kedvem és az az igazság, hogy nem is megy nagyon a programozás. Viszont úgy érzem, hogy az érettségi nem fog valami fényesre sikerülni. Így hát tanácstalanul állok, mert úgy érzem, hogy semmi sem érdekel nagyon komolyan, csak hobbi szinten. Mit tegyek? Elnézést, hogy az egyéb kérdések kategóriába került, de nem tudtam máshoz kötni.

2018. aug. 7. 20:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!