Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gearbest-en EU express és EU...

Gearbest-en EU express és EU priority line milyen gyorsan hozza ki az árút (telefont)? Mennyire biztos, hogy meg is jön? És mennyire szoktak sérült lenni?

Figyelt kérdés
ha minden jól megy hétvégén fogom megrendelni a Xiaomi MI A2 a HK raktárból fog jönni

2018. aug. 8. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs melléírva? Eddig akárhonnan rendeltem, mindig kiírták a becsült szállítási időket és csak ezekre hagyatkozhatsz (becsült = nem kötelező megkapod ebben az időben, csak az átlagos idők ennyik szoktak lenni).


Expressz kézbesítéssel ami nem is a postával szórakozik, garantál hogy megjön. Egy terméket sem akar az eladó veszteségesen eladni, így a szükséges és elégséges módon be vannak csomagolva a termékek.

2018. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Elég, ha itt olvasgatsz. Ha EU P.L. szállítás, akkor az egyenlő a Feucht-i elosztóval, meg a DHL Deutche Post-tal. Igazi bermuda háromszög rengeteg csomag tűnik ott el. Keress rá ezen a fórumon arra, hogy "Feucht" nem fogsz hinni a szemednek...


[link]


Szóval inkább kétszer gondold át azt a Gearbestes rendelést... Ja meg a visszatérítés sem egyszerű, még ha volt is biztosításod.

2019. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Soha ne vásároljatok a Gearbesten. Vettem egy telefont, 4 hónap után sem érkezett meg, a csomagkövetés szerint Németországból sem távozott még el.

Kértem egy refundot, de 3 hétig csak annyit mondtak, hogy várjak türelemmel stb. Mondom ez így már nem deal, 1/4-ed évvel azután már itthon olcsóbban megkapom hazai garanciával a terméket, kérem vissza a pénzt.


Erre közlik, hogy annak csak a felét adják vissza, azt is csak ilyen levásárolható kupon formában. Szánalom, nem éri meg ez a kínai gagyilutri. Sajnos nem egy Ebay.

2019. jan. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!