Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudom most hogy sikerült?

Honnan tudom most hogy sikerült?

Figyelt kérdés

A gondom az, hogy hülye voltam. Kresz vizsga után amint befejeztem a vizsgát láttam a zöld pontszámot, de egyböl tovább kattintottam.

Honnan tudom most hogy sikerült.



2018. aug. 9. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy a vizsgabiztos megmondja, hogy sikerült, vagy nem. Nem neked kell ellenőrizned, ettől függetlenül tájékoztat téged is a rendszer. Egyáltalán hogy született ez a kérdés? Mert ha felálltál és elhagytad a helyed, nyilván a biztoshoz mentél akkor szólt két szót hozzád; nem pedig felálltál, majd szó nélkül hazamentél nulla információval. Elképzelni sem lehet, hogy te úgy hagyod el a vizsgát hogy nem tudod az eredményét.
2018. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Odahívott utána alákellet írni egy papírt, és mikkor távoztam meg sem szólalt.
2018. aug. 9. 16:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Elolvasás nélkül bármit aláírsz amit az orrod alá dugnak? Mert ha igen, az életre sem igazán vagy felkészülve, nemhogy a forgalomban való vezetésre. Ha tényleg nem tudsz semmit és a zöld pontszámban sem vagy biztos hogy mit jelent (én nem tudom), kénytelen leszel vagy visszamenni, vagy felhívni őket és újra megkérdezni. Nyilvántartásba van véve hogy ki hogy végzett, úgyhogy meg tudják mondani, csak nehogy rákérdezzenek hogy be voltál-e drogozva, vagy hol járt az eszed.
2018. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elolvastam. teszt végén láttam zöldel kiírva hogy 75 pontból 60 valamennyit értem el.Ekkor kattintottam tovább pont ezért nem láttam teljesen jól. Utána sorban kihívtak és a könyvben alákellett írnom a nevem mellet. Nagyon csúnyán volt írva valami a négyzetben és nem tudtam kivenni hogy M VAGY más az, de én M- nek néztem. Utána a hölgy nem mondott semmit el sem köszönt annyit mondott távozhatok.
2018. aug. 9. 17:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha Etitan-ba vegezted akkor kapsz nemsokara emailt, hogy rogzitesre kerult ha megfelelt
2018. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De nem te vagy a béna, nagyon apró betükkel van írva, de ha zöldet láttál nem pirosat, akkor nagy valoszinuseggel sikerult
2018. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az autósiskola tudja? Most végül mi lesz?
2018. aug. 10. 08:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Az iskola látja..hh mi lesz?
2018. aug. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!