Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a baja az azoknak az...

Mi a baja az azoknak az embereknek akik autót akarnak eladni, de nem lehet kipróbálni a kocsit?

Figyelt kérdés
Sok hirdetésben látom hogy "tesztpilóták kerüljenek". Szerintem semmi baj nincs azzal ha kipróbáljuk, nehogy az első kanyarba lerohadjon miközbe már megvettem. Mi a véleményetek?
2018. aug. 11. 20:37
 1/4 anonim válasza:
96%
Vannak olyan emberek,bakiknek eszük ágában sincs autót venni, csak mondjuk látnak egy jó autót hirdetve, és bejelentkeznek mint vevőjelölt, hogy mehessenek vele egy kört. De mondom vételi szándék nincs. Ezeket hívják tesztpilótáknak.
2018. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy #1 írja.

Próbaút nélkül senki nem vesz kocsit (nem is ajánlott), ez az eladóknak is természetes dolog.

2018. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem az, hogy az eladónak nincs kedve benzinre költeni a bevételt! főleg ha a motor nem egy csóri ezerhat, hanem kétezer feletti!
2018. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Pl. mert tökük tele van azzal, aki végigmászik vele a fél városon, aztán közli, hogy "megvenném, de add már légyszi 4 milla helyett 3-ért"...
2018. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!