Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemrég megismertem egy lányt...

Nemrég megismertem egy lányt és nagyon bejön de sajnos kiderült van baratja mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Na ugy kezdődött megismertem egy lányt és már az elején szimpatikus volt aztán beszélgettünk elég sokat és mondta hogy legszimpatikusabb voltam neki a csapatból mert bandába voltunk bulin aztán én is mondtam neki dolgokat hogy bárcsak ilyen barátnőm lenne meg minden És nemrég megláttam hogy van baratja mi tévő legyek ennyire még nem zúgtam bele senkibe se!!!
2018. aug. 11. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

Írd meg neki,hogy bejön neked, de nem akarsz belegyalogolni az életébe ha van kapcsolata, ezért kérdezz rá.


Ha jól megvan a pasijával, akkor ez egyelőre ennyi. Ki kell várd, amíg összevesznek.

2018. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akkor ez annyi.


Vagy lehet a palija írt vissza, de ha ő,akkor ezt hanyagolnod kell.

2018. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!