Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek normális?

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
4éve vagyok a párommal,elöjött a dolog próbáljuk ki hármasban,vagy esetleg párcserés szex, swinger club, fiatalok vagyunk sosem csaltak meg egymást, de most valahogy feljött ez a téma, valahol engemis érdekel a dolog, szerintetek normális hogy a párom ki szeretne próbálni és ezt el is mondja és ki kéri a véleményemet? Vagy ez már a kapcsolatunk végét jelenti?
2018. aug. 13. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Mér rég megcsal téged
2018. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Bolondok és gázak vagytok
2018. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
nincs ezzel gáz, mi is voltunk így régebben.
2018. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég volt valahol egy cikk, éppen ilyen esetröl, a lány belement a párja kedvéért, utána meg öngyilkos akart lenni, mert annyira megalázónak érezte, magát meg Utvcalánynak.
2018. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megcsalni nem csal meg ebben biztos vagyok, ideje nem lenne, együtt élünk 2eve,reggel 7tol dolgozik este 6ig,apum viszi reggel és este hozza együtt dolgoznak egy vállalkozásuk van szüleimnek ott dolgozik. Otthonról nem jár el még boltba is együtt megyünk.
2018. aug. 13. 17:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de ha abban gondolkozik hogy valaki mással is akarja, az nem túl jó jel. Lehet hogy tényleg csak kíváncsiság az egész, de gondold át, ha igazán szeretsz valakit akkor nem engeded meg másnak hogy olyan módon a közelébe kerüljön....de mint mondtam, lehet hogy tényleg csak kíváncsiság és nem rossz szándékkal gondolja. Én azért óvatos lennék a helyedben.
2018. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom mit gondoljak, többször megbeszeltűk hogy kiprobáljuk, utánna egy ideig nem volt ez téma, most megint feljött a dolog,szerintem ha más nöt szeretne akkor menne és csinálná, nem feltétlen avatna be a dologba.
2018. aug. 13. 17:59
 8/9 anonim válasza:
mondjuk az, hogy a családoddal dolgozik, meg mindenhova együtt mentek, nem hinném, hogy olyan jó lenne.
2018. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nálunk nem divat hogy külön járunk bulizni, meg hogy kimaradozunk éjszakánként, mindig együtt járunk ilyen helyekre,szombat estéket mindig együtt töltjük bulik stb,nem is igazán tudnám elkepzelni hogy szombat este fogja magát és menjen az éjszakába bulizni, és szerintem ő sem hagyná nekem, persze a kocsmába mikor elmegy a munkatarsával sörözni oda egyedül megy,de minden mást együtt csinálunk vásárlás szülinapok, nyaralás stb és szerintem ez így normális.
2018. aug. 14. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!