Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy fiú tetszik de kiderült...

Egy fiú tetszik de kiderült hogy meleg! = ( Na ehhez mit szólsz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 18:59
1 2
 1/15 anonim válasza:
95%

Óóh ez rossz érzés lehetett...Sajnálom!

Hát ha véletlenül sem biszex, és te eltudnád azt fogadni akkor kérdezd meg h lehetne-e valami...Na jó ez kicsit erős volt:D Fogadd el h "más":S tovább kell lépned.:(

2010. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
=(
2010. jún. 20. 19:04
 3/15 anonim ***** válasza:
22%

Két megoldás van, bocs, ha g€ci leszek.


1. Elfelejted.

2. Átoperáltatod magad férfivá.

2010. jún. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ÁH a 2. variáció nagyon köcsög volt =(
2010. jún. 20. 19:11
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Velem is pontosan ugyanez történt. Tudod már gyerek korunk óta barátok voltunk (a legjobbak) aztán 12 éves korunkban kipróbáltuk a csókolózást hát én élveztem de a pasi annyira nem =( azóta 6 év telt el és a fiú közben szépen lassan rájött, hogy ő bizony a saját neme iránt vonzódik. rossz volt vele szembesülni de aztán sikerült elfogadnom. Most 19 éves vagyok még mindig bejön a srác fáj de most van egy kapcsolatom akit akkor szúrtam ki amikor a meleg pasival voltam pasivadászaton..hehe ez így elég viccesen hangzik, de minden péntek este elmegyünk vele szórakozni. Vagy meleg bárokba, mert ott én is nyugodtan tudok szórakozni, vagy pedig diszkókba.. ott meg ő vigyázz rám.

Szóval próbálj meg hozzá szokni a helyzethez és állj mellette, biztosan sok támadás fogja még érni az életben, de ha te így elfogadod akkor nagyon jó barátok lesztek és hidd el egy meleg pasinál nincs jobb barát a világon :))

remélem segíthettem

2010. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
*remélem segítettem
2010. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

ez még mindig nem a legrosszabb eset!

barátnőmnek olyan *fiú* tetszett aki fiúnak mondta magát, és úgy is nézett ki, közbe lány. :''DDDDDD

szóval fela fejjel. lehetne roszabb is. :O

2010. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Úúú utolsó nagyon kellemetlen lehetett a Barátnődnek.:S

Utolsó előtti mindig mellette leszek ha kell ezt megfogadom =)

2010. jún. 20. 19:18
 9/15 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok =).

Szerintem ez a legfontosabb szóval én is csak azt tudom, mondani, hogy fel a fejjel és ha még nem teljesen könyvelte el magát melegnek és még nem mindenki tudja akkor még bármi megtörténhet.. =)

(de ez az eset nagyon ritka..)

2010. jún. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
2. válaszoló vagyok, remélem nincs harag, bocs a poénkodás miatt. :)
2010. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!