Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha kiderült a...

Mit csináljak ha kiderült a legjobb barátomról, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Akkor mondta el amikor bevallottam neki, hogy máshogy is szeretem nem csak mint barátom. Nagyon cukii és minden csaj őt akarja de ő meleg. Azt mondta, hogy régen ő is belém volt zúgva de amikor egy másik pasival kezdtem járni tökre maga alá került (pedig akkor is állandóan együtt voltunk, a pasim ezért is szakított velem akkor) és ezért lett meleg. Kicsit az én hibámnak hiszem viszont az anyja azt mondta, hogy ő mindig is tudta, hogy a fia meleg. Mióta megszületett. Mit csináljak? Hogy felejtsem el? Állandóan együtt vagyunk és ez nekem nagyon jóóó (a kapcsolatomat semmi képen sem fogom megszakítani vele, mert belehalnék) de olyan rossz, hogy soha nem lehet köztünk több barátságnál. Néha szeretnék vissza menni az időben és megmondani az ottani énnek, hogy járjon a fiúval..
2010. jún. 21. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne csinálj semmit, fogadd el hogy az és maradjatok barátok! Ez a legeslegjobb amit tehetsz, előbb utóbb úgyis jön majd valaki más akibe beleszeretsz, és ő meg megmaradhat egy igazi őszinte barátnak!!

Azt meg ne hari de nehezen hiszem el hogy azért lett meleg mert te mással jártál, nem úgy lesz valaki meleg hogy hopp én mostantól az vagyok, ez nem így megy.

Amúgy az én legjobb barátom is az :)

2010. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Próbál megkérni hogy csak análisan közösüljetek.Hátha attól kedvet kap máshoz is.
2010. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Dugd meg egy műbránerrel!
2010. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kösz az első válaszolónak az értelmes válaszért..

hmm de legalább azt nem mondtátok, hogy öltözzek férfinak..

köszike..

2010. jún. 21. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én legjobb barátom is azért fordult a fiúk felé mert már nagyon-nagyon sokat csalódott a lányokban. Szerintem már nem tudsz mit tenni. Fogadd el, hátha akkor kiszeretsz belőle, mert te is tudod hogy ha ez nem csak átmeneti állapot akkor nincs esélyed.
2010. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ezen már nem tudok változtatni.. nem rég beszéltem vele telón vagy 20 percig és nagyon jól elszórakoztunk, csak az a baj, hogy elmondta, hogy lassan egy éve csak a fiúk érdeklik és nyíltan is felakarja vállalni ha majd lesz egy barátja.. és azt is mondta, hogy kialakulóban van és, hogy majd holnap bemutatja nekem.. :((
2010. jún. 21. 19:05
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!