Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretek idegenekkel szóba...

Szeretek idegenekkel szóba elegyedni, miért néznek ezért hülyének?

Figyelt kérdés

Mindig betalálnak az ilyen alkoholista bácsi, és szívesen beszélgetek velük, ha elég értelmesek, a járókelők meg úgy nézek rám, h Jézusom, ez nem normális!

Vagy pl mikor kártyával fizetek a boltban és lassú, akkor is kérdezek ezt azt, hogy hogy van stb. Nem bunkón, csak udvariasan... És a körülöttem reakciója megint csak ez... Most akkor az a jó, ha kussolunk folyamatosan, és csak pillogunk egymásra?

Nem értem. Ha látom, h valaki olyan, h nem szeret idegenekkel beszélgetni, akkor természetesen visszaveszek.

Vagy ez csak a magyar morál, h bambulok ki a fejemből, és ha nem ismerem az illetőt meg se hallom, amit mond? Külföldön dolgoztam pár évig, ott ragadt rám ez a közvetlenség, ott ez számított normálisnak, akkor itthon inkább szoktassam le magam erről?


2010. jún. 20. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos szófosásod van.A magyar ember az ilyet nem szeresse.
2010. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki normálisan és nem tolakodóan kezd el velem beszélgetni engem nem zavar. Velem is szokott előfordulni ilyen. De az már elég bosszantó volt mikor egyszer odajött valaki, és úgy csinált mintha ezer éve ismerne. És hiába próbálom udvariasan lepattintani nem veszi észre magát.
2010. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs szófosásom, inkább hallgatni, meg kérdezni szeretek, nem beszélni... Úgyhogy nem tudom magam a tolakodó kategóriába sorolni, pedig van önkritikám...
2010. jún. 20. 19:18
 4/4 anonim válasza:
Hello.. régi kérdés bár, de én csak most leltem rá, semmi baj nincs ezel amit leírtál, vagyis véleményem szerintem nincs. Én ugyan ilyen vagyok, szeretek közvetlenül hozzálni az emberekhez, azok meg vagy elutasítóak lesznek, vagy viszonozzák. Amikor pl az alkesz bácsikat említetted, teljesen magamra találtam. xD Jó tudni hogy nem vagyok ezzel egyedül. : D ne szoktasd le magad semmiről, maradj ugyan olyan közvetlen, és nyitott mások felé, mint amilyen vagy. Ha valaki nem vevő rá, akkor az az ő problémája. : )
2013. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!