Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok beszélgetni idegenek...

Nem tudok beszélgetni idegenekkel. Nagyon kellemetlen ez így . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem... Szóval az a problémám hogy nem tudok beszélgetni vagyis mindenkivel elbeszélgetek egy bizonyos szinten,( általában a lányokkal, a barátnőimmel) csak azzal nem aki épp tetszik.

Egyszerűen képtelen vagyok a srácokkal beszélni, nem tudom mit tehetnék. Már próbálkoztam, de nem nagyon sikerült mert valahogy mindig az volt az érzésem hogy hülyének tartanak miközben beszélek.

Más lányok simán összehaverkodnak a fiúkkal csak én vagyok olyan béna hogy nem jut eszembe semmi és nem tudok semmit sem mondani.Ezen szeretnék változtatni.

Hihetetlen de csak azzal tudok beszélgetni két szónál többet akivel vagy már jóban vagyok vagy egyszerűen régóta ismerem pl osztálytárs....Ha pl leül mellém egy fiú, nem tudok neki mit mondani.Kérdez, válaszolok ált. egyszavas válaszokat, max még visszakérdezek hogy "és te"?..

Ja és ha mondjuk oltogatnak ilyen viccesen, vagy kóstolgatnak akkor arra sem tudok mit mondani max mosolygok...

Szerintem az is közrejátszik hogy nem tudom meddig mehetek el...szal ha egy olyannal beszélgetek akit ismerek akkor tudom hogy miket kérdezhetek amit nem vesz tolakodásnak...Oké tudom hogy idegenekkel úgy is lehetne kezdeni hogy megkérdezem hogy "és szoktál olvasni?mit?Milyen filmeket nézel" stb, de akkor meg úgy érzem hogy azért néz hülyének mert látja hogy nem tudok mit mondani ezért a sablonnal próbálkozom :D... tiszta dinka vagyok...

20L


2011. aug. 20. 12:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez a szitu, csak annyi, hogy én fiú vagyok.

21/F

2011. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja még annyi hogy ha oltogatnak akkor nm tudok viccesen visszaoltani hanem durván odaszólok és bunkón :S...
2011. aug. 20. 13:00
 3/16 A kérdező kommentje:
nahh legalább nem vagyok egyedül (bocsi:D)...várjuk meg a válaszokat hátha megváltoztatják az életünket xD
2011. aug. 20. 13:01
 4/16 anonim ***** válasza:
Írtam privit:P
2011. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

megkaptam , de bocsi ikább itt irok vissza mert nehogy aztán felismerj e.mail alapján :D(mondjuk nekem nem ismerős a tied, de mind1)..

szal, van barátom mert elég jól nézek ki, csak gáznak érzem hogy mellé ilyen nyomorék vagyok:D...:)

2011. aug. 20. 13:10
 6/16 anonim ***** válasza:
Járjatok együtt. Így minden gond meg oldódik.
2011. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha a barátod közösségi életet él, akkor mellette lehetséges, hogy megváltozol. Hiába írják, majd neked, hogy mit csinálj, csak a gyakorlatban tudod hasznosítani. Járj sokat emberek közé és ha látod, hogy valaki nyit feléd, akkor ne légy elutasító.
2011. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de pont ez a baj hogy próbálok nem elutasító lenni , de tök szar hogy nm jut semmi az eszembe és ezért inkább kussolok és nézek előre és ezértmindenki azt hiszi hogy : vagy azt hogy utálom őt, vagy azt h szomorú vagyok vmiért, vagy azt hogy tökre lekezelő és beképzelt vagyok...:S pedig ha tudnák :D
2011. aug. 20. 13:26
 9/16 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy jól nézel ki, akkor önbizalmad az van, akkor nem tudom, hogy mi a probléma. Általában, ha valaki nem kommunikál, az azért van, mert nincs önbizalma, de neked az van:D
2011. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

de pedig nincs :D.. mármint oké tudom hogy jól nézek ki visszajelzések alapján meg azért tükörbe is szoktam nézni néha :D...de ez a beszélgetés :D... áhh...

pedig amugy msn en v ilyesmi, akkor tök jófej vagyok de akkoris inkább még akkor lelépek mikor még lenne téma nehogy az legyen h elfogy xD...:D

2011. aug. 20. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!