Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok! Volt, hogy...

Fiúk/lányok! Volt, hogy nagyon kellett pisilnetek és nem volt rá lehetőségetek?

Figyelt kérdés

Hogy történt?

Mi lett a vége?

Kort és nemet is légyszi.



2018. aug. 14. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

tűzcsap mindenhol van!


5 éves labrador

2018. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csatrad ***** válasza:
velen mindig ez van, de voltak esetek mikor elmentem wcre
2018. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem, de nehéz is ilyen esetet elképzelnem, wc vagy bokor jóformán mindenütt van, liftbe pedig sosem záródtam be pár percen túl, fogságba se estem meg semmi. Sőt, még maratont sem futottam, az érdekes lesz, mert az ugyan elég rövid, de mozgás esetén nagyon gyakran iszom...


De eddig mindig volt valami.

Felkutatom az épület wc-jét, az utcáról bemegyek valami cukrászdába vagy a természet lágy ölén keresek egy kellemes helyet, utazáskor pedig benzinkutat. Kivételes eset nem volt, max. olyan, hogy az első benzinkúton nem volt wc, nem baj, van másik.


Akkor lehet durva, ha mondjuk sört iszol teával, akkor nagyon rövid az időlimit. Vagy aki terhes vagy egyszerűen nem 8-10 óra az, amíg szükség esetén jól elvan pisilés nélkül (ezt nagyon szeretem magamban, sajnálom azokat, akiknek jóval rövidebb. pedig én sokat is iszom)...

2018. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, 42/N, bár nem tudom, ez miért érdekes.
2018. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

90 perces egyetemi órák, sokszor ki tolódik olyan 100-105 percre is.


Meg persze van olyan, hogy egy ilyen előadás után menni kell a következőre az egyetem túl oldalára, ami egy BMEnél nem olyan kevés séta, és nincs időd elmenni wcre ha jó helyet akarsz vagy egyátalán le akarsz ülni :)


Szóval ilyen esetekben előfordult párszor, hogy nagyon sokáig kellet nehezen vissza tartanom.


21/F

2018. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!