Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti már csináltátok? Az egyik...

Ti már csináltátok? Az egyik barátomméknál vóltunk mikor mindenki kint vólt a teraszon én meg bementem vécére és anyukája szobáját padlóján megláttam egy bugyit!

Figyelt kérdés
És nagyon szexi és szép bugyikat találtam amiket elkezdtem nyalogatni szagólgatni! És azóta mióta átmegyek titokban mindíg ezt csinálom, és imádom a francia bugyijait nyalogatni!És bementem a szobába hogy megnézzem mi van még ott és elkezdtem a fehérneműs szekrényében turkálni!
2018. jún. 21. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
97%
Én addig keresnék egy elmegyógyítót, amíg nem hatalmasodik el rajtad, vagy nem kapsz egy alapos verést.
2018. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És örűlnék az értelmes válaszoknak, és szerintem már más is csinált ilyet nem csak én!!
2018. jún. 21. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!