Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek az én helyemben?

D.Dalma123 kérdése:

Ti mit tennétek az én helyemben?

Figyelt kérdés
Nagyon sok idő óta azon agyalok,hogy vágassam le a hajam vagy sem? Gyerekkorom óta nővesztettem és most a derekamig ér. A családot meg az ismerősöket is kérdeztem de ők mind azt mondták,hogy inkább ne csináljak vele semmit. Ez nem az ők választásuk,csak megkérdeztem őket de én nagyon szeretném legalább a vállamig lenyiratni,hogy legyen egy kis változás a kinézetemen. Nem beszélve arról,hogy mennyire nehéz mosni meg szárítani ami kb. 20-30 percbe kerül összesen. A válaszokat előre is köszönöm!

#változás #tanácsok #kinézet #Hosszúhaj problémák
2018. aug. 15. 14:28
 1/2 anonim válasza:
Szerintem simán levágathatod. Figyelj, egyszer mindent ki kell próbálni, bárki bármit mond ez végül is a te döntésed. Lehet, ha megteszed akkor sokkal jobban fog állni, mint a mostani hajviseleted, de az is lehet, hogy nem. Viszont, ha nem próbálod ki, akkor nem adsz esélyt magadnak arra, hogy esetleg egy csodálatos külsőt kapj. Amúgy meg, gyorsan vissza fog nőni. Szóval, ha esetleg nem tetszik akkor sem kell sokáig olyan hajjal járkálnod :D
2018. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma levágtam a hajam. Sokkal jobban áll mint azelőtt! Nagyon köszönöm a tanácsot! :)
2018. aug. 16. 20:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!