Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti találkoznátok vele a...

Ti találkoznátok vele a helyemben?

Figyelt kérdés
Nem rég fel keresett egy régi férdi ismerősöm akivel az internet világában ismerkedtünk meg régen amikor még nem volt kapcsolatom.Akkor is tetszettem neki és szeretett volna személyessem is régen meg ismerni.De akkor valahogy el maradt.És az óta már sok év eltelt most újból meg keresett egy közösségi oldalon és most is szeretne meg ismerni személyesen.Viszomt az óta sok minden meg változott mivel ên párkapcsolatban élek igaz nem túl jó a kapcsolatom. Mivel a mostani êlettársammal van,egy fiúnk és a kis fiúval nem foglalkozik annyit amennyit kell.Szóval ez miatt romlott meg a kapcsolatunk.Viszont ezzel az új férfivel nem tudom mennyire érné meg ha találkoznák.Ebben a helyzetben nem szeretnék olyat csinálni amit később meg bánok.
2018. aug. 17. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem találkoznék vele. De a mostani párod lehet, hogy csak szerinted nem foglalkozik annyit a fiatokkal, amennyit kell. Talán te foglalkozol vele túl sokat. A problémákat meg kell beszélni.
2018. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom de vele nem lehet az a gond meg beszélni mert már sokszor próbáltam.Nem csak úgy gondolom hanem tényleg sajnos szinte semmit se foglalkozik még játszani sem játszik vele.És nem is segìt be.
2018. aug. 17. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!