Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellem él velem? Anyum...

Bellabo kérdése:

Szellem él velem? Anyum retteg de nem tudja mi ez, mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval, mostanában egészen pontosan 2 hónapja foglalkozom a darkweb böngészésével, és egyben paranormális dolgokkal is. Egyre többször éreztem egy hónapja azt hogy nem vagyok egyedül..most már szinte tudom hogy nem vagyok egyedül..többször éreztem úgy hogy valami vagy valaki hozzám ér..felébredek az éjszaka közepén és semmi sehol...de valami nem hagyott nyugodni.. a barátaimnak poénkodni is szoktam hogy örülnék egy szellemnek mert talán megértene vagy segítene a lelki dolgaimban vagy legalább is le spanolnék vele...múltkor görcsbe rándult mindkét kezem és nembirtam mozgatni csak ültem az ágy szélén és annyira le voltam sokkolva hogy nem tudtam semmit szólni csak néztem magam elé dermedve. Anyum fél..ma hallottam hogy a barátjával, beszélik hogy mi lehet itt mert múltkor ültem a konyhában az asztalnál és a tőlem 2 méterre lévő mosogatótól a már több mint 3 órája kipakolt száradni való edények leborultak... anyum kirohant a nappaliból és csakm ültem és semmi arckifejezést nem tudtam mutatni, teljesen normálisnak véltem mintha nem lennék önmagam.. ezután arról is beszéltek hogy minden éjjel lassan egy hónapja lépteket hall az ajtaja előtt...és még sorolhatnáém..tehát anyám fél és erre a válasza az volt a férfinak, hogy valakinek nem tetszik az ittlétünk..legalábbis anyámé..volt egy ügye ami hatalmas port kavart a városban.. és azóta minden megváltozott..de én ha ez szellem abszolút nem érzem gonosznak sőt..ha tehetném valahogy kapcsolatba lépnék vele. Őrültnek fogtok tartani de egyszerüen én tényleg boldog lennék ha ez össze jönne valamilyen úton módon..én is tapasztaltam rengeteg paranormális dolgot de valahogy sose ijeszteett meg vagy szomorított el hanem inkább, mosolyt csalt az arcomra..régen kameráztattuk mikor kicsi voltam ahogy aludtam emrt refluxos voltam. és az egyik felvételen látszik is hogy felemeli valami a takarót vagyis pont ez az hogy semmi se látszik csak annyi hogy a takaróm széle felemelkedik és jobban a hátamra ereszkedik. Mivel a szüleim külön élnek apumnál aludtam, és ő mesélte vissza nekem hogy mi volt. Megkérdezte hogy aludtam stb..mondtam hogy jól csak kicsit fáradt vagyok. És akkor elmesélte éjjel háromkor kirsétáltam a szobámból át az övékébe és álltam az ágy mellett és néztem őket..mire vissza akart kísérni apám barátnője, valami irgalmatlan hangon szólaltam meg és rántottam ki a kezéből a csuklómat majd apum vissza vezetett. Valaki adjon magyarázatot aki jártass az ilyenbe vagy ötletek hogy ez mi és mit tudok tenni, bármi amiben tudtok segíteni. Elég sürgős lenne.. :/ Előre is köszi aki végig olvasta ezt.

2018. aug. 18. 16:02
 1/3 A kérdező kommentje:
U.i. 16/L
2018. aug. 18. 16:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyből az jutott eszembe ahogy olvastam, hogy nem halt e meg valamelyik nagyid/nagypapád? Mert ha igen, akkor ő/ők is lehet/lehetnek. Ezt támasztja alá hogy nem félsz tőlük, sőt kapcsolatba szeretnél lépni velük (amihez egyébként azt tanácsolnám, hogy fordulj médiumhoz).Az is lehetséges (ha nagyszülők) hogy anyukádat nem kedvelték valamiért (mikor még éltek) ezért fél tőle anyud és érzi úgy hogy bántani akarják.

Ha nem nagyszülő akkor bármi lehet. Pl.: ha vannak ott olyan tárgyak amik korábbi lakótól maradtak ott és lehet tudni hogy ott halt meg, vagy a közelben az a korábbi lakó akkor ő is lehet. Ebben az esetben viszont nem tudom hogy miért lehet hogy anyukád fél tőle te meg nem hogy nem félsz, de kapcsolatba szeretnél lépni vele.

Ha ezt kicsit tudnád konkretizálni hogy halt e meg nagyszülőd, vagy valaki egyéb rokonod, vagy korábbi előttetek a lakásban lakó, akkor lehetne szűkíteni a kört, hogy mi is lehet ez.



remélem tudott segíteni


az Inkvizítor

2018. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon régen haltak meg, és nem olyan tárgyat nem tárolunk.. :( Régen én tartottam ezektől a dolgoktól de mára már egy csepp félelem nincs bennem :o
2018. szept. 16. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!