Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudjam elérni azt,...

Hogyan tudjam elérni azt, amire vágyom?

Figyelt kérdés

20/F

Elnézést a helyesírási hibaimért, Felvidékről származom. Köszönöm a megértést.



Kicsi koromtól óta mindenem meg volt, amire vágytam, amit szerettem volna, és röktön meg is kaptam. Úgy éltem mint a “kis királyfi”. Csak ez az időszak egyszer véget ért, és nem úgy alakultak/alakulnak a dolgaim ahogy én azt szeretném, és nem röktön alakul a helyzet úgy, ahogy én azt szeretném.



Mindig máshoz hasonlítom magam, hogy ő neki ez van és ez, és akkor nekem is az kell. Kicsi koromtól óta voltam ilyen.



Álmodoztam arról, hogy legyen végre barátnőm, smároljak végre, legyen ölelés, kezét fogjam. Megtörtént.


Szűz vagyok még mindig sajnos.Már egy ideje nagyon vágyom a szex után. Nincs és nincs szerencsém kapcsolatra jelenleg, és már nagyon hiányzik a női test.



Mindig megvolt az, amire vágytam, most vágyom a szex után. Hogyan tudjam elérni azt, hogy végre ágyba bújjak a lánnyal? Csak sima szexet szeretnék, semmi mást. Lehethogy más ember is lennék, és nem lennék depressziós folyton, és mosolygós lennék.



Kicsit cikinek tartom azt, hogy 20 évesen még szűz vagyok. Mit csináljak? Voltatok/vagytok hasonló helyzetben lányok/fiúk?


Köszönöm szépen a válaszokat. Kétségbeesett vagyok.


2018. aug. 19. 11:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!