Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem népszerűbb a heroin és a metamfetamin fogyasztás?

Figyelt kérdés

Az erthető hogy a kokain fogyasztás ( a kokain magas ára mellett ) miért nem népszerű , viszont az már nem erthető hogy a heroin meg a metamfetamin fogyasztás miért nem népszerű ...


Ugye Magyarország egy komoly tranzit zónát képez a Balkáni heroin csempész útvonalon és annak következtében a Magyarországon értékesített heroin nyilván aránylag olcsóbb mint a Nyugat Európában értékesített heroin .


A metamfetamint meg szinte bárhol lehet készíteni és tőlünk nem messze északra ( Szlovákiában és Csehországban ) aránylag sok a metamfetamin fogyasztó .


Szóval miért nem élveznek nagyobb népszerűséget ezek a drogok a hazai drogfogyasztó közösségben ?



2018. aug. 19. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert a herbált és társait nem lehet megverni árban, sőt hatásban is tud hasonló kategória lenni. Nem személyes tapasztalat, egy droghasználókról szóló filmben mondták maguk a szerhasználók.


Kis pénz kis kábszer.

2018. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mi a címe annak a filmnek ? Illetve meg lehet találni a Youtube-on ?


Ám köszönöm a választ !

2018. aug. 19. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:
2018. aug. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Amúgy ezek szerint tőlünk nyugatabbra drágábbak a dizájner drogok ? Vagy csupán arról van szó hogy ott nagyobb hagyománya van a tradicionális kemény drog használatnak ?


Ó és köszönöm a linket !

2018. aug. 20. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Mo-on inkább a dizájnerdrogok vannak elterjedve. Könnyű őket beszerezni és alig kerül valamibe. A heroin pedig nagyon is drága.
2018. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát az tényleg lehet hogy a heroin aránylag drága , viszont az szerintem száz százalék hogy Nyugat Európához képest olcsó ...


Azért ez az ország mégis a Balkáni útvonal fontos részét képezi .

2018. aug. 21. 21:32
 7/7 cSAKiVáncsiVagyok ***** válasza:
0%
A herbálrol szolva én be sokkoltam körübelül 5-ször (16f) k.u.r.v.a olcso 1 pack 500ft de inkább füvezetek aszt ajánlom de mennyetek belle ebbe magam számitva még sztem párszor hozzá nyulok mert elég stresszes életem van ahol vagyok meg csak a hb megy ugy h ja.... de ha csinálja is az ember inkább shutoza,tüskéze be ne tekerje valaki fél szálba bele halt... nagyon sz.a.r érzés ha be sokkal az ember hányas ki fehéredés stb... egyszer volt durva esetem mikor össze estem és aszt láttam h a korház ágyon visznek szerencsére volt ott velem vki meg pofozott térj már magadhoz :D azota nem is nagyon tolom probálok távolodni de nem tom mi lesz még
2018. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!