Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 8. osztalyos kemia potvizsgaho...

8. osztalyos kemia potvizsgahoz mi az ami a leges legfontosabb egy 2-es szinthez?

Figyelt kérdés
Sajnos sokat hianyoztam es megbuktatott a tanar, de amugy imadtam ot es meg most is meg o is birt csak sajnos nem nagyon voltam ott az orakon. Pedig a kemiat is szeretem. Es most nekialltam tanulni de valahogy nem all ossze a fejemben a kep hogy mi kene ahhoz hogy atmenjel sos!!segitsetek
2018. aug. 19. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mégis, milyen segítséget vársz, ha egy héttel ("most nekialltam") a pótvizsga előtt álltál neki tanulni?
2018. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legfontosabb lett volna folyamatosan tanulni, hogy legyen minek összeállnia a fejedben. A semmi nem fog összeállni.
2018. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd legközelebb sikerül, mostmár késő, kisfiam.
2018. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ne szorakozzatok már :D azt a szintu kemiat kb 5 ora alatt meg lehet tanulni és érteni egyaránt :D ha fizetsz valamennyit még az anyagmennyiségi számolásokra is megtanitalak 😂
2018. aug. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jovohet azaz 29.en szerdan lesz a vizsga, majd irom, hogy hogy sikerult
2018. aug. 24. 21:14
 6/8 A kérdező kommentje:
Na hat ez a nap is elmult! Koszonom az utolso kommentelonek teljes mertekben igaza volt😄 az utolso elotti nap tanultam meg ugy 30kidolgozott kis lapot (ezt ugy kell elkepzelni mint a kartyak amiken a tetejen a neve az aljan meg hogy miaz stb) es hat a memoriam eleg jo szerencsemre.. ugyhogy ATMENTEM🎉🎉
2018. aug. 29. 14:19
 7/8 anonim válasza:
Mondtam én báttya, ezek a barmok azt se tudjak hogy kezdenek neki :D gratulalok
2018. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy.

Azért majd legközelebb ne csinálj ilyen munkát magadnak. :)

2018. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!