Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti, hogy teszitek túl magatoka...

Ti, hogy teszitek túl magatokat a Trónok harcában a sok halálon?

Figyelt kérdés

Elkezdtem nézni a sorozatot, azonban nem jutottam sokáig.

Tipikusan olyan személyiség vagyok,hogy kicsit szeretek megtudni dolgokat sorozatról és úgy elkezdeni (És akkor közben is kicsit spoilerezni magamnak)


Sose okozott gondott a spoiler, igaz néha volt bennem nyomasztó érzés de rávettem magam, hogy tovább nézem attól még.

Azonban a Trónok harcánál láttam, hogy mennyien meg fognak halni. Ez után úgy dönöttem, hogy tartok egy kis szünetet a nézésében.


Azonban mikor elhatározom,hogy továbbnézem sose jutok el odáig. Pedig a sorozat nagyon tetszik. Fájdalmas úgy továbbnézni, hogy tudom jó pár kedvencemtől búcsút fogok inteni.


Szóval nem a spoiler zavar, hanem a nyomasztó érzés. Mert én örülök neki, hogy előre tudm mi lesz annyira nem fog váratlanul érni.


Szerintetek mit tehetnék ez ellen? Mert szeretném tvább nézni asorozatot.



2018. aug. 19. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ahogy Cersi is mondta a második évadban:" Ne szeress mást csak a gyermekeidet, mert minnél több embert szeretsz annál sebezhetőbb vagy...". Pontosan ezt kell tenni a sorozattal, szeress kevés embert és akkor könnyű lesz. Én is csak Cersi-t, Tyriont, Aryát és Jont szeretem azt kész.
2018. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Lehet lepontozni, de Vikike te még kicsi vagy hozzá. Sok mindent néztem én is kamaszként, de a Trónok harcát nem ajánlanám 16 éveseknek.


Vagy csak simán az is lehet, hogy nem neked valós ez az öldöklés, más az érdeklő désed, tűréshatárod. Azontúl, hogy a sorozat egyik célja is ez.

2018. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A Trónok harcában mindenki meghal előbb-utóbb, főleg az utolsó évadban.
2018. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"#2 16 évesen miért lenne fiatal hozzá? Én 12 vagyok és nézem"


Mert talán a Trónok harca alapból egy 18+-os sorozat? És nem csak a vér meg a szex miatt hanem az érthetősége miatt.Láttam egy csomó embert akinek fingja sincs hogy egy karakter miért tette azt amit,mert egyszerűen nincs azon az érettségi szinten.

Ha valaki nem tudja túltenni magát(vagy csak nehezen) egy nem létező karakter halálán akkor (kortól függetlenül) meg főleg nem való neki.

2018. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasd el a könyveket.
2018. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!