Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha meglazult a lencse és...

Ha meglazult a lencse és acsavar mit lehet vele tenni? Meglehet csináltatni és kb mennyit kérnek érte

Figyelt kérdés

2018. aug. 20. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze.
2018. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és kb mennyiért csainálják meg ?
2018. aug. 20. 16:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont annyiért. De van ahol drágább...
2018. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
garaciásan is drága ?
2018. aug. 20. 20:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Árat mondani senki nem fog tudni, mert az mindenhol más.

Ha a meglazult csavar miatt "lóg" a lencse, akkor azt egy ügyes kezű ember házilag is meg tudja szorítani. Mármint ha van kéznél pici fejű csavarhúzó, vagy egy megfelelő élű pl. kés.

2018. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy, ne gondolj nagy összegű javításra. Ha van egy kis jóérzés az optikusban, ingyen is megcsinálja Neked.
2018. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen háűt m,ár többször mentem visaz a szárával es ingyen megcsinálták reméelem h ingyen megfiogják ahol vettem
2018. aug. 20. 20:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is állandó probléma volt, hogy kilazult a kis csavar, sőt, még a lencse is kiesett emiatt a szemüvegemből.

Nekem ugyan van mini csavarhúzó készletem - tanulva az addigi hibákból -, sőt apró csavarjaim is vannak, mert azok is képesek szőrén - szálán eltűnni, DE van egy trükk erre a problémára. Ha már te magad, vagy az optikusnál helyrehozták a problémád, egyszerűen csak tégy a kis csavar fejére egy kis átlátszó körömlakkot! Soha többet nem fog csak úgy kicsavarodni a kis csavar!

Egyébként egy ilyen "javításért", nem szoktak pénzt kérni. Talán akkor, ha pótolni kell a miniatűr csavart.

2018. aug. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!