Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítene (Fontos)...

Valaki segítene (Fontos) valamilyen dalból egy részlet jár a fejembe amit még az elmúlt három napban halottam vagy Petőfi r. -n vagy a Retro Fm-en?!

Figyelt kérdés
Konkrétan állandóan ez a zene jár a fejemben vagyis csak egy része amit biztos hogy félre halottam mert be írtam minden keresőbe de nem adta ki a dalt...Valami férfi énekelte lehet ez együttes volt de az nem biztos és az ismételte hogy Over over/under i look at for base/baze vagy valami ilyesmit ( bocsi még tanulom az angolt hallok félre néha vagyis ezt nagyon félre halottam de kb ez szerintem) és ezt ismételte hogy vagy kétszer háromszor és nagyon idegesít hogy nem tudom az egész számot meghallgatni...megköszönöm aki segít..

2018. aug. 20. 21:43
 1/8 nagytudos ***** válasza:
Rap?
2018. aug. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem a műfaj hanem a zene címe és az előadó neve kellene.
2018. aug. 21. 00:32
 3/8 nagytudos ***** válasza:
Nem azt mondtam hanem úgy könnyebb lenne behatárolni
2018. aug. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja..de nem nem volt rap
2018. aug. 21. 01:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Napilistat vegig tudod nezni.
2018. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nagytudos ***** válasza:
#5 igaz és egyébként nemtudom akkor
2018. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A Google ennyiféle videót adott ki a kereséskor, melyek között szerintem megtalálod, amit keresel.


[link]

2018. aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindent mindenkinek de nincs meg ezek alapján se, talán majd nyáron újra játsszák.
2018. dec. 3. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!