Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogy viszitek haza a...

Ti hogy viszitek haza a cuccaitokat a kollégiumból?

Figyelt kérdés
Hamarosan kollégista leszek. Ha minden héten hazajárok, akkor se fog elférni a sok mosnivaló egy kisebb táskában, amit hazaviszek kimosni. Ha bőröndben viszem, akkor szólnom kell a buszsofőrnek, hogy tegye be alulra? Nem keverik ott el?
2018. aug. 21. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresztlányom ilyen húzogatós bőröndöt használ. Be se kell tenni alulra. De ha be kellene is szerencsére van annyi esze hogy megismerje a saját bőröndjét.
2018. aug. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ha van lehetőség a kollégiumban mosni, érdemes, és akkor már rögtön sokkal kevesebb cuccal mész haza. Én mindig ott mosok, mondjuk ritkán is járok haza.
2018. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy az lesz, bár én minden héten hazajárok majd.
2018. aug. 23. 23:46
 4/4 anonim ***** válasza:
én sűrűn haza járok, de így is jobban megéri nekem ott mosni valamelyik délután pl amikor épp nincs órám, így nem kell cipekedni, izgulni, hogy vasárnapra minden megszáradjon ami kell, stb
2018. aug. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!